Dziękujemy EGMONT Polska kancelarii prawnej Miller Canfield

Dziękujemy EGMONT Polska Wydawnictwo oraz kancelarii prawnej Miller Canfield za przekazanie sprzętu, który trafi do potrzebujących rodzin i instytucji edukacyjnych. W sumie szykujemy 40 zestawów, każdy wyposażony m.in. w nowe dyski SSD, wifi i kamerki. Każdy dysk to koszt ok. 120zł, kamera – ok. 50zł. Jeśli chcesz wesprzeć naszą akację : https://www.zrzutka.pl/uwolnijzlomka

Przekazanie komputerów od strony formalnej było możliwe dzięki Fundacji Techsoup współpracujemy w oparciu o list intencyjny podpisany miedzy grupą aktywistów a Fundacją. Fundacją TechSoup ,która od ponad 10 lat wspiera transformację cyfrową organizacji pozarządowych i bibliotek w Polsce. Fundacja jest naszym partnerem i może przyjmować darowizny lub symbolicznie wykupywać sprzęt.

Jeśli możesz pomoc inaczej proszę:
POMÓŻ #uwolnijzlomka
1. UDOSTĘPNIJ tę osobom, które mogą pomóc.
2. PODARUJ sprzęt lub części: https://uwolnijzlomka.org/mam-sprzet/
3. WESPRZYJ zrzutkę: https://zrzutka.pl/uwolnijzlomka
4. DOŁĄCZ do nas https://forms.gle/MhKx71985sX49rfs8

Działamy dalej, akcji nie zatrzymamy po Covid akcja będzie adresowana do dzieci w trudnej sytuacji, domów dziecka, świetlic itp. Poza komputerami chcemy zapewnić zdalnego wsparcia w edukacji. Zdalne korepetycje, konwersacje językowe, zajęcia poza lekcyjne. Wiec temat nie wygasa.

Więcej:
https://uwolnijzlomka.org
https://www.facebook.com/groups/uwolnijzlomka/
https://www.zrzutka.pl/uwolnijzlomka
https://www.linkedin.com/company/uwolnijzlomka/
https://bit.ly/2yXxtqm (dla mediow)
Współpraca: Fundacja Tech Soup